Günün canlı yayımlanacaq matçları - TV AFİŞA
Bu gün dünyanın yaşıl meydanlarında bır sıra futbol oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az sizə qarşılaşmaları canlı yayımlayacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:
6 mart
Rusiya, Premyer Liqa
15:00 Krılya Sovetov – Arsenal (Futbol 2)
15:00 Lokomotiv – Ximki (Matç TV)
20:00 Dinamo M – Spartak (Matç TV)
Niderland, Erediviziya
15:15 PSV – Herakles (Setanta Sports 1, Futbol 1)
19:45 Ayaks – Velveyk (Futbol 2)
İtaliya, A seriyası
15:30 Cenoa – Empoli (S Sport, S Sport +)
18:00 Bolonya – Torino (S Sport +)
18:00 Venetsiya – Sassuolo (S Sport +)
18:00 Fiorentina – Verona (Futbol 1, S Sport +)
21:00 Yuventus – Spetsiya (Setanta Sports 2, Futbol 1, S Sport 2, S Sport +)
23:45 Napoli – Milan (CBC Sport, Setanta Sports 1, Matç TV, Futbol 1, S Sport +2, S Sport 2)
Fransa, Liqa 1
16:00 Sent-Etyen – Mets (beİN Sports 4)
18:00 Renn – Anje (Futbol 2, beİN Sports 4)
20:05 Lill – Klermon (beİN Sports 4)
23:45 Marsel – Monako (Futbol 3, beİN Sports 2)
Şotlandiya, Premyerşip
16:00 Livinqston – Seltik (Setanta Sports 2, Futbol 3, S Sports +)
Azərbaycan, Premyer Liqa
17:00 Keşlə – Sabah (CBC Sport)
19:15 Qarabağ – Qəbələ (CBC Sport)
Türkiyə, Super Liqa
17:00 Fatih Karagümrük – Altay (beİN Sports 2)
20:00 Fənərbaxça – Trabzonspor (beİN Sports 1)
20:00 Antalyaspor – Sivasspor (beİN Sports 2)
İspaniya, La Liqa
17:00 Kadis – Rayo Valyekano (Spor Smart)
19:15 Elçe – Barselona (Setanta Sports 1, S Sport +, Spor Smart)
21:30 Selta – Malyorka (CBC Sport, Setanta Sports 1, Spor Smart)
00:00 Betis – Atletiko (Setanta Sports 2, S Sport +, Spor Smart)
İngiltərə, Premyer Liqa
18:00 Uotford – Arsenal (S Sport +, S Sport)
20:30 Mançester Siti – Mançester Yunayted (İTV, S Sport, S Sport +)
Almaniya, Bundesliqa
20:30 Köln – Hoffenhaym (Futbol 3, beİN Sports 3, Tivibu Spor 3)
Portuqaliya, Premyer Liqa
22:00 Ferreyra – Portu (Futbol 2, S Sport +)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |