Günün canlı yayımlanacaq qarşılaşmaları - TV AFİŞA
Bu gün dünyanın yaşıl meydanlarında bır sıra futbol oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az sizə qarşılaşmaları canlı yayımlayacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:
26 fevral
İngiltərə, Premyer Liqa
16:30 Lids – Tottenhem (S Sport)
19:00 Mançester Yunayted – Uotford (S Sport +)
21:30 Everton – Mançester Siti (S Sport)
İspaniya, La Liqa
17:00 Malyorka – Valensiya (Spor Smart)
19:15 Xetafe – Alaves (CBC Sport, Spor Smart)
21:30 Rayo Valyekano – Real (CBC Sport, Setanta Sports 1, Spor Smart, S Sport +)
00:00 Atletiko – Selta (CBC Sport, Setanta Sports 2, Spor Smart, S Sport +)
İtaliya, A seriyası
18:00 Salernitana – Bolonya (Futbol 1, S Sport 2)
21:00 Empoli – Yuventus (Setanta Sports 2, Futbol 1, S Sport 2)
23:45 Sassuolo – Fiorentina (Futbol 1, S Sport 2)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Frayburq – Herta (Tivibu Spor 4)
18:30 Yunion – Maynts (Setanta Sports 2, Tivibu Spor 3)
18:30 Borussiya M – Volfsburq (beİN Sports 3, Tivibu Spor 2)
18:30 Bayer – Arminiya (Setanta Sports 1, Futbol 3, Tivibu Spor 3, beİN Sports 2)
21:30 Ayntraxt – Bayern (Futbol 3, beİN Sports 2, Tivibu Spor 2)
Fransa, Liqa 1
20:00 Strasburq – Nitsa (beİN Sports 4)
00:00 PSJ – Sent-Etyen (Setanta Sports 1, Futbol 2, beİN Sports 2)
Portuqaliya, Premyer Liqa
22:00 Maritimu – Sportinq (Futbol 2, S Sport +)
Türkiyə, Super Liqa
17:00 Başakşəhər – Fatih Karagümrük (beİN Sports 1)
20:00 Sivasspor – Beşiktaş (beİN Sports 1)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |