Musayev yığmanın matçına təyinat aldı
Olimpik Starda futzal üzrə Birinci Liqanın oyunları keçiriləcək. Sportfm.az saytı XVI turun görüşlərinə təyinatları diqqətinizə çatdırır:
1 fevral
Saat 19:30 Baku Fans – Ulduz
Hakimlər: Vaqif Musayev, Anar Fərəcov, Vüsal Balaşov
Saat 20:30 ADBTİA – AZMİU
Hakimlər: Anar Fərəcov, Vaqif Musayev, Vüsal Balaşov
Saat 21:30 Zəngilan FK – Standard
Hakimlər: Ramil Namazov, Azad Hüseynov, İsgəndər Əliyev
Saat 22:30 Sabunçu MFK - Sovetski FK
Hakimlər: Azad Hüseynov, Ramil Namazov, İsgəndər Əliyev
2 fevral
Saat 18:00 Baku Fire – Metropoliten
Hakimlər: Elmir Quluzadə, Rahin Heybətov, Azər Əsgərov
Saat 19:00 Füzuli FK - Green Log
Hakimlər: Rahin Heybətov, Elmir Quluzadə, , Azər Əsgərov
Saat 20:00 U-19 - Çinar Cəbrayıl
Hakimlər: Kənan Məlikov, Elvin Ağayev, Elman Musayev
Saat 21:00 Abşeron FK - Yasamal FK-2
Hakimlər: Elvin Ağayev, Kənan Məlikov, Elman Musayev
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
Xəbər lenti
“Azərlotereya”nın yeni 4 oyunu Misli.az-da 28.03.2024, 16:07
Kurzava doqquz ildən sonra PSJ-ni tərk edir 28.03.2024, 15:53
“Neftçi”də itki - 2 futbolçusu “Qəbələ”yə qarşı oynamayacaq 28.03.2024, 14:49
Hemiltonu əvəzləyə biləcək namizədlər 28.03.2024, 13:21
Millimizin Avropa çempionatındakı potensial rəqibləri 28.03.2024, 13:17
Azərbaycan millisi “Qalatasaray”ı uddu - Yoxlama görüşü 28.03.2024, 12:38
"Neftçi"nin legioneri sağaldı 28.03.2024, 12:35
Orxan Məmmədov federasiya rəsmiləri ilə görüşdü 28.03.2024, 12:00
Çempion böyükhesablı qələbə qazandı - Azərbaycan çempionatı 28.03.2024, 11:06
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |