Bu gün 21 qarşılaşma keçiriləcək - Konfrans Liqası
UEFA Konfrans Liqasında pley-off həyəcanı davam edir.
Sportfm.az xəbər verir ki, bu gün ilk oyunlar çərçivəsində daha 21 qarşılaşma keçiriləcək. Bununla da, pley-off mərhələsinin ilk görüşləri yekunlaşacaq.
Cavab oyunları avqustun 23-də və 25-də olacaq.
Konfrans Liqası, pley-off mərhələsi
İlk oyunlar
18 avquts
20:00 Rakuv (Polşa) – Slaviya (Çexiya)
21:00 ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) – Bazel (İsveçrə)
21:00 Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) – Nitsa (Fransa)
21:00 Molde (Norveç) – Volfsberger (Avstriya)
21:00 RFS (Latviya) – Linfild (Şimali İrlandiya)
21:00 Slovaçko (Çexiya) – AİK (İsveç)
21:00. Yanq Boyz (İsveçrə) – Anderlext (Belçika)
21:30 Universitatya (Krayova, Rumıniya) – Hapoel (Beer-Şeva, İsrail)
21:45 Başakşəhər (Türkiyə) – Antverpen (Belçika)
22:00 Vaduts (Lixtenşteyn) – Rapid (Vyana, Avstriya)
22:00 Zrinski (Bosniya və Herseqovina) – Slovan (Bratislava, Slovakiya)
22:15 Maribor (Sloveniya) – ÇFR (Rumıniya)
22:30 Köln (Almaniya) – Fehervar (Macarıstan)
22:30 Styaua (Rumıniya) – Vikinq (Norveç)
22:30 Lex (Polşa) – Düdelanj (Lüksemburq)
22:45 Vilyarreal (İspaniya) – Hayduk (Split, Xorvatiya)
22:45 Vest Hem (İngiltərə) – Viborq (Danimarka)
23:00 Alkmaar (Niderland) – Jil Visente (Portuqaliya)
23:00 Fiorentina (İtaliya) – Tvente (Niderland)
23:00 Partizan (Serbiya) – Hamrun (Malta)
23:00 Şkupi (Şimali Makedoniya) – Ballkani (Kosovo)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |