"Qalatasaray" Madrid səfərində, "Yuventus" Moskvada - YENİLƏNİR
Bu gün Çempionlar Liqasının qrup mərhələsində 4-cü turun növbəti oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az xəbər verir ki, ikinci oyun günündə 4 qrupda 8 görüş keçiriləcək. “Qalatasaray” Madriddə “Real”ın qonağı olacaq, “Bayer” isə öz meydanında “Atletiko”nu qəbul edəcək.
6 noyabr
A qrupu
00:00. PSJ (Fransa) – “Brügge” (Belçika)
Baş hakim: Robert Madden (Şotlandiya)
00:00. “Real” (İspaniya) – “Qalatasaray” (Türkiyə)
Baş hakim: Feliks Zvayer (Almaniya)
1. |
PSJ |
3 |
3 |
0 |
0 |
9:0 |
9 |
2. |
Real |
3 |
1 |
1 |
1 |
3:5 |
4 |
3. |
Brügge |
3 |
0 |
2 |
1 |
2:7 |
2 |
4. |
Qalatasaray |
3 |
0 |
1 |
2 |
0:2 |
1 |
B qrupu
21:55. “Bavariya” (Almaniya) – “Olimpiyakos” (Yunanıstan)
Baş hakim: Pavel Raçkovski (Polşa)
00:00. “Srvena Zvezda” (Serbiya) – “Tottenhem” (İngiltərə)
Baş hakim: Karlos Del Serro Qrande (İspaniya)
1. |
Bavariya |
3 |
3 |
0 |
0 |
13:4 |
9 |
2. |
Tottenhem |
3 |
1 |
1 |
1 |
9:9 |
4 |
3. |
Srvena Zvezda |
3 |
1 |
0 |
2 |
3:9 |
3 |
4. |
Olimpiyakos |
3 |
0 |
1 |
2 |
5:8 |
1 |
C qrupu
00:00. “Atalanta” (İtaliya) – “Mançester Siti” (İngiltərə)
Baş hakim: Aleksey Kulbakov (Belarus)
00:00. “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) – “Şaxtyor” (Ukrayna)
Baş hakim: Feliks Brix (Almaniya)
1. |
Mançester Siti |
3 |
3 |
0 |
0 |
10:1 |
9 |
2. |
Dinamo |
3 |
1 |
1 |
1 |
6:4 |
4 |
3. |
Şaxtyor |
3 |
1 |
1 |
1 |
4:6 |
4 |
4. |
Atalanta |
3 |
0 |
0 |
3 |
2:11 |
0 |
D qrupu
21:55. “Lokomotiv” (Moskva, Rusiya) – “Yuventus” (İtaliya)
Baş hakim: Rudi Buke (Fransa)
00:00. “Bayer” (Leverkuzen, Almaniya) – “Atletiko” (İspaniya)
Baş hakim: Damir Skomina (Sloveniya)
1. |
Yuventus |
3 |
2 |
1 |
0 |
7:3 |
7 |
2. |
Atletiko |
3 |
2 |
1 |
0 |
5:2 |
7 |
3. |
Lokomotiv |
3 |
1 |
0 |
2 |
3:5 |
3 |
4. |
Bayer |
3 |
0 |
0 |
3 |
1:6 |
0 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |