Zamtaradze Azərbaycan millisi ilə oyuna dəvət aldı
Sentyabrın 22-dən 25-dək təşkil olunacaq Caspian Cup-2019 turnirində Azərbaycan millisinin ilk rəqibi olacaq Rusiya yığması təlim-məşq toplanışına başlayıb. Sportfm.az xəbər verir ki, baş məşqçi Sergey Skoroviç hazırlıq prosesinə bu futzalçıları dəvət edib:
Qapıçılar: Georgi Zamtaradze (KPRF), Dmitri Putilov (Sinara), Nikoay Balaşov (Nikel),
Oyunçular: Danil Davıdov, Andrey Afanasov, Nikolay Şisterov, Dmitri Lıskov (hamısı Qazprom-Yuqra), Romulo, Yanar Asadov, Artem Niyazov, Arser Baqirov (hamısı KPRF), Sergey Abramov, Valeri Demin (hər ikisi Sinara), Artem Antoşkin, İvan Milovanov (hər ikisi Tümen), Ruslan Kudziev, Rişat Kotlyarov (hər ikisi Nikel)
Qeyd edək ki, Rusiya ilə oyun sentyabrın 22-də keçiriləcək.
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
DİGƏR XƏBƏRLƏR
Xəbər lenti
Hemiltonu əvəzləyə biləcək namizədlər 28.03.2024, 13:21
Millimizin Avropa çempionatındakı potensial rəqibləri 28.03.2024, 13:17
Azərbaycan millisi “Qalatasaray”ı uddu - Yoxlama görüşü 28.03.2024, 12:38
"Neftçi"nin legioneri sağaldı 28.03.2024, 12:35
Orxan Məmmədov federasiya rəsmiləri ilə görüşdü 28.03.2024, 12:00
Çempion böyükhesablı qələbə qazandı - Azərbaycan çempionatı 28.03.2024, 11:06
"Sabah" kubokda mübarizəni dayandırdı 28.03.2024, 10:01
Türkiyəyə 9 idmançı ilə yollanırıq - Böyük Dəbilqə 28.03.2024, 09:50
"Kəpəz" Bakıdakı "Qarabağ"la oyununa bilet satılır 28.03.2024, 09:30
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |