Avropa Liqası: Gecənin bütün nəticələri
Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin cavab oyunları keçirilib. Sportfm.az saytının məlumatına görə, mərhələ çərçivəsində 44 qarşılaşma oynanılıb. Bütün oyunlarda qeydə alınmış nəticələri təqdim edirik.
Avropa Liqası
I təsnifat mərhələsi, cavab oyunları
7 iyul
"Ordabası” (Qazaxıstan) – "Çukariçki” (Serbiya) 3:3 (ilk oyun 0:3)
"Şirak” (Ermənistan) – "Dila” (Gürcüstan) 1:0 (0:1) (pen: 4:1)
"Kayrat” (Qazaxıstan) – "Teuta” (Albaniya) 5:0 (1:0)
"Daçiya” (Moldova) – "Kəpəz” (Azərbaycan) 0:1 (0:0)
"Pünik” (Ermənistan) – "Europa” (Cəbəllütariq) 2:1 (0:2)
"Samtredia” (Gürcüstan) – "Qəbələ” (Azərbaycan) 2:1 (1:5)
"Spartak” M (Slovakiya) – "Admira” (Avstriya) 2:3 (1:1)
"Rudar” (Monteneqro) – "Kukesi” (Albaniya) 0:1 (1:1)
"Yelqava” (Latviya) – "Breydablik” (İslandiya) 2:2 (3:2)
"Debretsen” (Macarıstan) – "La Fiorita” (San-Marino) 2:0 (5:0)
"Lokomotiv” (Xorvatiya) – "Santa Koloma” (Andorra) 4:1 (3:1)
"Mariehamn” (Finlandiya) – "Odd” (Noeveç) 1:1 (0:2)
"Neftçi” (Azərbaycan) – "Baltsan” (Malta) 1:2 (2:0)
"Nomme Kalyu” (Estoniya) – "Trakai” (Litva) 4:1 (1:2)
"Radnik” (Bosniya və Herseqovina) – "Beroe” (Bolqarıstan) 0:2 (0:0)
"Rovaniemi” (Finlandiya) – "Şemrok Rovers” (İrlandiya) 1:1 (2:0)
"Spartak” (Latviya) – "Dinamo” (Belarus) 0:2 (1:2)
"Zaqlebiye” (Polşa) – "Slaviya” (Bolqarıstan) 3:0 (0:1)
HİK (Finlandiya) – "Atlantas” (Litva) 1:1 (2:0)
MTK (Macarıstan) – "Aktobe” (Qazaxıstan) 2:0 (1:1)
"Brondbü” (Danimarka) – "Valyur” (İslandiya) 6:0 (4:1)
"Fola” (Lüksemburq) – "Aberdin” (Şotlandiya) 1:0 (1:3)
"Omoniya” (Kipr) – "Banants” (Ermənistan) 4:1 ə/v (1:0)
"Qoritsa” (Sloveniya) – "Makkabi” Təl-Əviv (İsrail) 0:1 (0:3)
"Beytar” (İsrail) – "Sloboda” (Bosniya və Herseqovina) 1:0 (0:0)
"Buduçnost” (Monteneqro) – "Rabotniçki” (Makedoniya) 1:0 (1:1)
"Torshavn” (Farer adaları) – "Levadiya” (Estoniya) 0:2 (1:1)
"Slovan” (Slovakiya) – "Partizani” (Albaniya) (0:0) (təxirə salınıb)
"Stabek” (Norveç) – "Konna Kvey” (Uels) 0:1 (0:0)
"Suduva” (Litva) – "Midtyulland” (Danimarka) 0:1 (0:1)
"Zarya” (Moldova) – "Videoton” (Macarıstan) 2:0 (0:3)
"Bala Taun” (Uels) - AİK (İsveç) 0:2 (0:2)
"Hibernians” (Malta) – "Spartak” T (Slovakiya) 0:3 (0:3)
"Krakoviya” (Polşa) – "Şkendiya” (Makedoniya) 1:2 (0:2)
"Landudno” (Uels) – "Höteborq” (İsveç) 1:2 (0:5)
"Şaxtyor” (Belarus) – "Runavik” (Farer adaları) 5:0 (2:0)
"Sileks” (Makedoniya) – "Vaduts” (Lixtenşteyn) 1:2 (1:3)
"Vikinqur” (Farer adaları) – "Ventspils” (Latviya) 0:2 (0:2)
"Voyvodina” (Serbiya) – "Bokelj” (Monteneqro) 5:0 (1:1)
"Folqor” (San-Marino) - AEK (Kipr) 1:3 (0:3)
"Lusitanos” (Andorra) – "Domjale” (Sloveniya) 1:2 (1:3)
"Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) – "Differdanj” (Lüksemburq) 2:0 (1:1)
"Kork Siti” (İrlandiya) – "Linfild” (Şimali İrlandiya) 1:1 (1:0)
"Qlenavon” (Şimali İrlandiya) – "Reykyavik” (İslandiya) 0:6 (1:2)
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
DİGƏR XƏBƏRLƏR
Xəbər lenti
Oruc tutdu, millisindən qovuldu 28.03.2024, 22:31
AMADA-nın əməkdaşı WADA-nın vebinarında iştirak etdi 28.03.2024, 21:54
Boksçularımız Bakıdakı beynəlxalq turniri 21 medalla başa vurdu 28.03.2024, 21:50
“Sabah” – “Zirə” oyununun biletləri satışda 28.03.2024, 20:30
Yığmamızın üzvü İndoneziya klubunda 28.03.2024, 19:19
İlk gündə 3 oyun - I Liqa 28.03.2024, 18:30
“Sabah” – “Zirə” matçının təyinatları bilindi - Misli Premyer Liqası 28.03.2024, 18:24
Alveşin ölkədən çıxışı qadağan edildi 28.03.2024, 17:01
Xviça ilə yeni müqavilə imzalanır 28.03.2024, 16:58
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |