Günün canlı yayımlanacaq qarşılaşmaları - TV AFİŞA
Bu gün dünyanın idman arenalarında bir sıra oyunlar keçiriləcək.
Sportfm.az qarşılaşmaları canlı yayımlayacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:
12 mart
Türkiyə, Super Liqa
14:30 Ankaragücü – Alanyaspor (beIN CONNECT, beIN Sports 2)
17:00 Trabzonspor – Adana Dəmirspor (beIN CONNECT, beIN Sports 1)
20:00 Başakşəhər – Beşiktaş (beIN CONNECT, beIN Sports 1)
Türkiyə, 1-ci liqa
14:30 Keçiörəngücü – Altınordu (beIN CONNECT, beIN SPORTS MAX 2, TRT Avaz)
14:30 Bodrumspor – Rizəspor (beIN CONNECT, beIN SPORTS MAX 1, TRT Spor)
20:00 Dənizlispor – BB Ərzurumspor (beIN CONNECT, beIN Sports 2, TRT Spor)
Azərbaycan, Premyer Liqa
15:00 Şamaxı – Neftçi (CBC Sport)
İtaliya, A Seriyası
15:30 Leççe – Torino (S Sport 2, S Sport+)
18:00 Kremoneze – Fiorentina (S Sport+)
18:00 Verona – Montsa (S Sport+)
21:00 Roma – Sassuolo (S Sport 2, S Sport+)
23:45 Yuventus – Sampdoriya (S Sport 2, S Sport+)
Fransa, Liqa 1
16:00 Klermon – Lans (beIN CONNECT, beIN Sports 4)
18:00 Ayaçço – Monpelye (beIN CONNECT)
18:00 Anje – Tuluza (beIN CONNECT)
18:00 Loryan – Trua (beIN CONNECT)
18:00 Nant – Nitsa (beIN CONNECT)
20:05 Monako – Reyms (beIN CONNECT, beIN SPORTS MAX 1)
23:45 Marsel – Strasburq (beIN CONNECT, beIN Sports 3)
İspaniya, La Liqa
17:00 Malyorka – Real Sosyedad (CBC Sport, S Sport, S Sport+)
19:15 Sevilya – Almeriya (CBC Sport, S Sport, S Sport+)
21:30 Vilyarreal – Betis (CBC Sport, S Sport, S Sport+)
00:00 Atletik – Barselona (CBC Sport, S Sport, S Sport+)
İngiltərə, Premyer Liqa
18:00 Fulhem – Arsenal (beIN CONNECT, beIN Sports 3)
18:00 Mançester Yunayted – Sauthempton (beIN CONNECT, beIN SPORTS MAX 1)
18:00 Vest Hem – Aston Villa (beIN CONNECT, beIN SPORTS MAX 2)
20:30 Nyukasl – Vulverhempton (beIN CONNECT, beIN Sports 3)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Frayburq – Hoffenhaym (İdman TV, beIN CONNECT, beIN Sports 4)
20:30 Verder – Bayer (İdman TV, beIN CONNECT, beIN Sports 4)
22:30 Volfsburq – Union Berlin (İdman TV, beIN CONNECT, beIN Sports 4)
Rusiya, Premyer Liqa
20:30 Rostov – Nijni Novqorod (Matç TV)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |