Günün canlı yayımlanacaq oyunları - TV AFİŞA
Bu gün dünyanın yaşıl meydanlarında futbol oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az sizə qarşılaşmaları canlı yayımlayacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:
4 dekabr
Türkiyə, Super Liqa
14:30 Alanyaspor – Sivasspor (beİN Sports 1)
17:00 Trabzonspor – Adana Dəmirspor (beİN Sports 1)
20:00 Qalatasaray – Altay (beİN Sports 1)
Türkiyə, 1-ci liqa
14:30 Ərzurumspor – İstanbulspor (TRT Spor)
14:30 Bandırmaspor – Gənclərbirliyi (TRT Avaz)
19:00 Adanaspor – Tuzlaspor (TRT Spor)
Rusiya, Premyer Liqa
15:00 Krılya Sovetov – ÇSKA (Matç Premier)
18:00 Spartak M – Axmat (Matç Premier)
20:00 Lokomotiv M – Ural (Matç Premier)
Azərbaycan, Premyer Liqa
16:00 Keşlə – Səbail (CBC Sport)
18:15 Qarabağ – Sabah (CBC Sport)
İngiltərə, Premyer Liqa
16:30 Vest Hem – Çelsi (İctimai TV)
19:00 Sauthempton – Brayton (A Spor)
İspaniya, La Liqa
17:00 Sevilya – Vilyarreal (Spor Smart Türkiyə)
19:15 Barselona – Betis (Spor Smart Türkiyə)
21:30 Atletiko – Malyorka (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
00:00 Real Sosyedad – Real (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
İtaliya, A Seriyası
18:00 Milan – Salernitana (Futbol 1, S Sport 2)
21:00 Roma – İnter (Futbol 1, S Sport 2)
23:45 Napoli – Atalanta (Futbol 1, S Sport 2)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Maynts – Volfsburq (Futbol 3, beİN Sports 4)
18:30 Bayer – Qroyter (beİN Sports 2)
21:30 Borussiya D – Bayern (Futbol 3, beİN Sports 2)
Niderland, Erediviziya
19:30 PSV – Utrext (Futbol 2)
Fransa, Liqa 1
20:00 Marsel – Brest (beİN Sports 3)
22:00 Lill – Trua (beİN Sports 3, Futbol 2)
00:00 Lans – PSJ (beİN Sports 2, Futbol 2)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |