Günün canlı yayımlanacaq qarşılaşmaları - TV AFİŞA
Bu gün dünyanın yaşıl meydanlarında futbol oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az sizə qarşılaşmaları canlı yayımlayacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:
24 oktyabr
İtaliya, A Seriyası
14:30 Atalanta – Udineze (Futbol 1)
17:00 Fiorentina – Kalyari (Futbol 1)
17:00 Verona – Latsio (Matç TV, S Sport 2)
20:00 Roma – Napoli (Futbol 1)
22:45 İnter – Yuventus (CBC Sport, Futbol 1)
Türkiyə, Super Liqa
14:30 Fatih Karagümrük – Hatayspor (beİN Sports 1)
17:00 Antalyaspor – Başakşəhər (beİN Sports 1)
17:00 Sivasspor – Adana Dəmirspor (beİN Sports 2)
20:00 Fənərbaxça – Alanyaspor (beİN Sports 1)
Türkiyə, 1-ci liqa
14:30 Altınordu – Ümraniyəspor (TRT Spor)
17:00 Balıkəsirspor – Bursaspor (TRT Spor)
20:00 Kocaelispor – Gənclərbirliyi (TRT Spor)
Şotlandiya, Premyer Liqa
15:00 Sent Mirren – Reyncers (Futbol 3)
Fransa, Liqa 1
15:00 Nitsa – Lion (beİN Sports 3, Futbol 2)
17:00 Loryan – Bordo (beİN Sports 4)
17:00 Lans – Mets (beİN Sports 3, Futbol 2)
19:00 Monako – Monpelye (beİN Sports 3)
22:45 Marsel – PSJ (beİN Sports 2, Futbol 2)
Rusiya, Premyer Liqa
15:00 Ufa – Rubin (Matç Premier)
17:30 Axmat – Ural (Matç Premier)
20:00 Zenit – Spartak M (Matç Premier)
Azərbaycan, Premyer Liqası
16:00 Keşlə – Qəbələ (CBC Sport)
İngiltərə, Premyer Liqa
17:00 Vest Hem – Tottenhem (S Sport 1)
19:30 Mançester Yunayted – Liverpul (S Sport 1, İctimai TV)
Almaniya, Bundesliqa
17:30 Köln – Bayer (Futbol 3)
19:30 Ştutqart – Yunion (beİN Sports 2, Futbol 3)
21:30 Bohum – Ayntraxt F (beİN Sports 3, Futbol 3)
İspaniya, La Liqa
18:15 Barselona – Real (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
20:30 Betis – Rayo Valyekano (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
23:00 Atletiko – Real Sosyedad (Spor Smart Türkiyə)
Niderland, Erediviziya
18:45 Ayaks – PSV (Futbol 2)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |