Günün canlı yayımlanacaq qarşılaşmaları - TV AFİŞA
Bu gün dünyanın yaşıl meydanlarında futbol oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az sizə qarşılaşmaları canlı yayımlayacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:
31 oktyabr
Türkiyə, Super Liqa
14:30 Kayserispor – Fatih Karagümrük (beİN Sports 1)
17:00 Alanyaspor – Göztəpə (beİN Sports 1)
20:00 Qalatasaray – Qaziantep (beİN Sports 1)
Türkiyə, 1-ci liqa
14:30 Ümraniyəspor – Tuzlaspor (TRT Spor)
17:00 Ərzurumspor – Balıkesirspor (TRT Spor)
20:00 Dənizlispor – Kocaelispor (TRT Avaz)
20:00 Gənclərbirliyi – İstanbulspor (TRT Spor)
Rusiya, Premyer Liqa
15:00 Ufa – Axmat (Matç Premier)
17:30 Arsenal T – Soçi (Matç Premier)
20:00 Ximki – Ural (Matç Premier)
İtaliya, A Seriyası
15:30 İnter – Udineze (Futbol 1, S Sport 2)
18:00 Fiorentina – Spetsiya (Futbol 1, S Sport 2)
21:00 Salernitana – Napoli (Futbol 1, S Sport 2)
23:45 Roma – Milan (Futbol 1, S Sport 2)
Azərbaycan, Premyer Liqa
16:00 Qəbələ – Sabah (CBC Sport)
18:15 Sumqayıt – Səbail (CBC Sport)
İspaniya, La Liqa
17:00 Kadis – Malyorka (Spor Smart Türkiyə)
19:15 Atletiko – Betis (Spor Smart Türkiyə)
21:30 Xetafe – Espanyol (Spor Smart Türkiyə)
00:00 Real Sosyedad – Atletik (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
İngiltərə, Premyer Liqa
18:00 Norviç – Lids (S Sport 1)
20:30 Aston Villa – Vest Hem (S Sport 1)
Fransa, Liqa 1
18:00 Monpelye – Nant (Futbol 2)
23:45 Klermon – Marsel (Futbol 2)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Auqsburq – Ştutqart (Futbol 3)
20:30 Borussiya M – Bohum (Futbol 3)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |