Bu gün 30 oyun keçiriləcək - Konfrans Liqası
Konfrans Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları davam edir.
Sportfm.az xəbər verir ki, bu gün daha 30 qarşılaşma keçiriləcək.
Avropa Konfrans Liqası
3-cü təsnifat mərhələsi
3 avqust
Bohemian (İrlandiya) – PAOK (Yunanıstan) 2:1
Linfild (Şimali İrlandiya) – Fola (Lüksemburq) 1:2
5 avqust
20:00 Tobol (Qazaxıstan) – Jilina (Slovakiya)
20:00 Soçi (Rusiya) – Partizan (Serbiya)
20:00 KuPS (Finlandiya) – Astana (Qazaxıstan)
20:00 Lokomotiv (Bolqarıstan) – Kopenhagen (Danimarka)
20:45 Elfsborq (İsveç) – Velej (Bosniya və Herseqovina)
21:00 AEL (Kipr) – Qarabağ (Azərbaycan)
21:00 Vitess (Niderland) – Dandalk (İrlandiya)
21:00 Laçi (Albaniya) – Anderlext (Belçika)
21:00 Rusenborq (Norveç) – Domjale (Sloveniya)
21:00 Voyvodina (Serbiya) – LASK (Avstriya)
21:00 ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) – Osiyek (Xorvatiya)
21:00 Dinamo (Batumi, Gürcüstan) – Sivasspor
21:00 Riqa (Latviya) – Hibernians (Malta)
21:00 Makkabi (Hayfa, İsrail) – HB Torshavn (Farer adaları)
21:30 Trabzonspor (Türkiyə) – Molde (Norveç)
22:00 Pasuş de Fereyra (Portuqaliya) – Larne (Şimali İrlandiya)
22:00 Kolos (Ukrayna) – Şaxtyor (Karaqandi, Qazaxıstan)
22:00 Şlensk (Polşa) – Hapoel (Beer-Şeva, İsrail)
22:00 Priştina (Kosovo) – Bodo Qlimt (Norveç)
22:15 Spartak (Trnava, Slovakiya) – Makkabi (Təl-Əviv, İsrail)
22:30 Gent (Belçika) – RFS (Latviya)
22:30 Lütsern (İsveçrə) – Feyenoord (Niderland)
22:45 TNS (Uels) – Viktoriya (Çexiya)
22:45 Hibernian (Şotlandiya) – Riyeka (Xorvatiya)
23:00 Çukariçki (Serbiya) – Hammarbü (İsveç)
23:00 Rakuv (Polşa) – Rubin (Rusiya)
23:00 Breydablik (İslandiya) – Aberdin (Şotlandiya)
23:00 Uypeşt (Macarıstan) – Bazel (İsveçrə)
23:00 Şemrok Rovers (İrlandiya) – Teuta (Albaniya)
23:00 Santa-Klara (Portuqaliya) – Olimpiya (Sloveniya)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |