Günün canlı yayımlanacaq oyunları - TV AFİŞA
Bu gün dünyanın yaşıl meydanlarında futbol oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az sizə qarşılaşmaları canlı yayımlayacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:
18 dekabr
Türkiyə, 1-ci liqa
14:30 Keçiörengücü – Ərzurumspor (TRT Spor)
17:00 Boluspor – Ankaragücü (TRT Spor)
20:00 Balıkesirspor – Altınordu (TRT Spor)
Türkiyə, Super Liqa
14:30 Kasımpaşa – Sivasspor (beİN Sports 1)
17:00 Trabzonspor – Hatayspor (beİN Sports 1)
17:00 Konyaspor – Antalyaspor (beİN Sports 3)
20:00 Qalatasaray – Başakşəhər (beİN Sports 1)
20:00 Alanyaspor – Adana Dəmirspor (beİN Sports 3)
İspaniya, La Liqa
17:00 Rayo Valyekano – Alaves (Spor Smart Türkiyə)
19:15 Real Sosyedad – Vilyarreal (Spor Smart Türkiyə)
21:30 Barselona – Elçe (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
00:00 Sevilya – Atletiko (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
Futzal
18:00 Azərbaycan – Ukrayna (CBC Sport)
İtaliya, A Seriyası
18:00 Atalanta – Roma (S Sport 2, Futbol 1)
21:00 Bolonya – Yuventus (S Sport 2, Futbol 1)
23:45 Kalyari – Udineze (S Sport 2, Futbol 1)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Hoffenhaym – Borussiya M (Futbol 2)
18:30 Leyptsiq – Arminiya (beİN Sports 4, Futbol 3)
21:30 Herta – Borussiya D (beİN Sports 3, Futbol 3)
FİFA, Ərəb kuboku
19:00 Tunis – Əlcəzair (beİN Sports 2)
Fransa kuboku
21:30 Lill – Oser (beİN Sports 4)
00:00 Renn – Loryan (Futbol 2)
Almaniya, 2-ci Bundesliqa
23:30 Hamburq – Şalke (Futbol 3, beİN Sports 2)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |