Üçüncü turun bütün təyinatları - I Divizion
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionda III turun oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az xəbər verir ki, turun görüşlərinə təyinatlar açıqlanıb:
28 sentyabr (çərşənbə axşamı)
“Kəpəz” – “Qarabağ-2”
Hakimlər: Rauf Cabarov, Namiq Hüseynov, Qəzənfər Məmmədov, Emin Əliyev
Hakim-inspektor: Ömər Paşayev
AFFA nümayəndəsi: Seymur Səlimli
Gəncə şəhər stadionu, 15:00
“Neftçi-2” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Rauf Allahverdiyev, Nahid Əliyev, Vüqar Bayramov, Elvin Bayramov
Hakim-inspektor: Vüsal Əliyev
AFFA nümayəndəsi: Aslan Şahgəldiyev
Türk Hava Yolları Futbol Mərkəzi (IV meydança), 16:00
29 sentyabr (çərşənbə)
“Turan Tovuz” – “Sabah-2”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Ruslan Quliyev, Səbuhi Soltanov, Cavid Cəlilov
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Tovuz şəhər stadionu, 15:00
“Zirə-2” – MOİK
Hakimlər: Tural Qurbanov, Rəhman İmami, Vüsal Məmmədov, Vüqar Həsənli
Hakim-inspektor: Ramil Diniyev
AFFA nümayəndəsi: Bəhram Qurbanov
“ASK Arena”, 15:00
“Səbail-2” – “Zaqatala”
Hakimlər: Səbuhi Bayramov, Elmin Süleymanov, Tərlan Talıbzadə, Rəvan Həmzəzadə
Hakim-inspektor: Orxan Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Elgiz Abbasov
“ASCO Arena”, 16:00
4 oktyabr (bazar ertəsi)
“Keşlə-2” – “Qəbələ-2”
Hakimlər: Kamranbəy Rəhimov, Zöhrab Abbasov, Asiman Əzizli, Əli Əliyev
Hakim-inspektor: Anar Salmanov
AFFA nümayəndəsi: Erkin Hüseynov
“ASK Arena”, 15:00
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |