Günün canlı yayımlanacaq qarşılaşmaları - TV AFİŞA
Bu gün dünyada bir sıra idman oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az sizə qarşılaşmaları canlı yayımlayacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:
22 avqust
Voleybol
Avropa çempionatı
19:00 Azərbaycan – Rusiya (İctimai TV)
Futbol
Fransa, Liqa 1
15:00 Lion – Klermon (Futbol 1)
17:00 Bordo – Anje (Futbol 1)
İngiltərə, Premyer Liqa
17:00 Sauthempton – Mançester Yunayted (S Sport 1, Türkiyə)
19:30 Arsenal – Çelsi (S Sport 1, Türkiyə)
Rusiya, Premyer Liqa
17:00 Lokomotiv M – Krasnodar (Matç Premier)
19:00 Nijni Novqorod – Rostov (Matç Premier)
21:00 Ximki – Rubin (Matç Premier)
Almaniya, Bundesliqa
17:30 Hoffenhaym – Yunion (Futbol 3)
19:30 Bayern – Köln (Futbol 3)
Türkiyə, 1-ci liqa
18:00 Bandırmaspor – Menemenspor (TRT Avaz)
18:00 Ümraniyəspor – İstanbulspor (TRT Spor)
20:15 Ankaragücü – Kocaelispor (TRT Spor)
22:45 Manisa – Dənizlispor (TRT Spor)
Azərbaycan, Premyer Liqa
18:30 Zirə – Neftçi (CBC Sport)
20:30 Qarabağ – Səbail (CBC Sport)
Türkiyə, Super Liqa
20:15 Konyaspor – Başakşəhər (beİN Sports 1)
22:45 Fənərbaxça – Antalyaspor (beİN Sports 1)
22:45 Göztəpə – Yeni Malatyaspor (beİN Sports 2)
İtaliya, A Seriyası
20:30 Udineze – Yuventus (Futbol 1)
22:45 Roma – Fiorentina (Matç TV)
22:45 Napoli – Venetsiya (Futbol 1)
İspaniya, La Liqa
00:00 Levante – Real (CBC Sport)
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |