Daha üç oyun keçiriləcək - AVRO-2020
Avro-2020-nin qrup mərhələsi davam edir.
Sportfm.az xəbər verir ki, bu gün 2-ci turun daha üç oyunu keçiriləcək.
Qeyd edək ki, turun ilk iki günündə İtaliya, Belçika və Niderland 1/8 finala vəsiqə qazanıb.
18 iyun
Avro-2020
2-ci tur
E qrupu
17:00. İsveç - Slovakiya
Baş hakim: Daniel Zibert (Almaniya)
“Sankt-Peterburq” stadionu
D qrupu
20:00. Xorvatiya - Çexiya
Baş hakim: Karlos del Serro Qrande (İspaniya)
Qlazqo. “Hampden Park” stadionu
1 |
Slovakiya |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
2 |
Isveç |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3 |
İspaniya |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
4 |
Polşa |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
23:00. İngiltərə - Şotlandiya
Baş hakim: Antonio Mateu Lahoz (İspaniya)
London. “Uembli” stadionu
1 |
Çexiya |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
2 |
İngiltərə |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+0 |
3 |
3 |
Xorvatiya |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
4 |
Şotlandiya |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
DİGƏR XƏBƏRLƏR
Xəbər lenti
"Qəbələ" "Neftçi" ilə oyuna itkilərlə çıxacaq 29.03.2024, 10:37
Xviçaya yeni müqavilə təklif edirlər 29.03.2024, 09:57
Lunyov Bakıda hər ay nə qədər pul xərcləyir? 29.03.2024, 09:47
Oruc tutdu, millisindən qovuldu 28.03.2024, 22:31
AMADA-nın əməkdaşı WADA-nın vebinarında iştirak etdi 28.03.2024, 21:54
Boksçularımız Bakıdakı beynəlxalq turniri 21 medalla başa vurdu 28.03.2024, 21:50
“Sabah” – “Zirə” oyununun biletləri satışda 28.03.2024, 20:30
Yığmamızın üzvü İndoneziya klubunda 28.03.2024, 19:19
İlk gündə 3 oyun - I Liqa 28.03.2024, 18:30
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |