Birinci Divizionda təyinatlar açıqlandı
Futbol üzrə Azərbaycan 1-ci divizionunda 5-ci turun oyunları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb.
Sportfm.az sizi təyinatlarla tanış edir:
Birinci divizion, 5-ci tur
26 sentyabr
Səbail-2 – Zaqatala
Hakimlər: Səbuhi Bayramov, Müslüm Əliyev, Kərim Zeynalov, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Əmrah İbrahimov
AFFA nümayəndəsi: Eldəniz Musayev
“ASCO Arena”
Qaradağ Lökbatan – Qarabağ-2
Hakimlər: Rauf Cabarov, Kamran Bayramov, Elmin Süleymanov, Cahangir Yusifzadə
Hakim-inspektor: Ramil Diniyev
AFFA nümayəndəsi: Seymur Səlimli
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
Neftçi-2 – Sabah-2
Hakimlər: Vüqar Həsənli, Mübariz Haşımov, Pərvin Talıbov, Kamranbəy Rəhimov
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Bakı Olimpiya Stadionu (ehtiyat meydança)
27 sentyabr
Kəpəz – Ağsu
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Elman Kərimov, Səbuhi Əmrahov, Namiq Bəkirov
Hakim-inspektor: Munis Abdullayev
AFFA nümayəndəsi: Erkin Hüseynov
Gəncə şəhər stadionu
MOİK – Turan Tovuz
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Rza Məmmədov, Nahid Əliyev, Cahangir Yusifzadə
Hakim-inspektor: Ceyhun Haşımov
AFFA nümayəndəsi: Asif Əliyev
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
Keşlə-2 – Sumqayıt-2
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Rahil Ramazanov, Elxan Əsgərzadə, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Ruhulla Kərimov
AFFA nümayəndəsi: İlham Əliyev
“ASK Arena”
Qeyd: Turun “Səbail-2” – “Zaqatala” oyunu saat 15:00-da, digərləri 15:30-da başlayacaq. 5-ci turda “Zirə-2” komandası istirahət edəcək.
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |