Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinə bu gecə yekun vurulacaq - SİYAHI
Bu gün UEFA Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin cavab görüşlərinə yekun vurulacaq.
Sportfm.az xəbər verir ki, üçüncü oyun günündə 43 qarşılaşma keçiriləcək.
Avropa Liqası
I təsnifat mərhələsi, cavab oyunları
18 iyul16:00. “Tobol” (Qazaxıstan) – “Jeness” (Lüksemburq)
İlk oyun – 0:0
18:30. “Kayrat” (Qazaxıstan) – “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun - 2:1
18:30. "Makedoniya Qerçe" (Şimali Makedoniya) – "Alaşkert" (Ermənistan)
İlk oyun - 1:3
19:00. "Teuta" (Albaniya) – “Ventspils” (Latviya)
İlk oyun - 0:3
19:30. “İnter” (Finlandiya) – "Brondbü" (Danimarka)
İlk oyun - 1:4
20:00. "Universitatya" (Krayova, Rumıniya) – “Səbail” (Azərbaycan)
İlk oyun - 3:2
20:00. “Rovaniemi” (Finlandiya) – "Aberdin" (Şotlandiya)
İlk oyun - 1:2
20:00. “Levadiya” (Estoniya) – “Styarnan” (İslandiya)
İlk oyun - 1:2
20:00. “RFS Riqa” (Latviya) – "Olimpiya" (Sloveniya)
İlk oyun – 3:2
20:30. “Dinamo” (Minsk, Belarus) – “Liepaya” (Latviya)
İlk oyun - 1:1
20:30. "Levski" (Bolqarıstan) – "Rujomberok" (Slovakiya)
İlk oyun - 2:0
21:00. “Petrokub” (Moldova) – AEK (Kipr)
İlk oyun - 0:1
21:00. “Hoqesun” (Norveç) – “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya)
İlk oyun - 1:0
21:00. "Apollon" (Kipr) – “Jalgiris” (Kaunas, Litva)
İlk oyun - 2:0
22:00. "Krakoviya" (Polşa) – “Dunayska Ştreda” (Slovakiya)
İlk oyun - 1:1
21:00. “Jalgiris” (Vilnüs, Litva) – "Honved" (Macarıstan)
İlk oyun - 1:3
21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) – "Speranta" (Moldova)
İlk oyun - 3:0
21:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) – "Akademiya Pandev" (Şimali Makedoniya)
İlk oyun - 3:0
21:00. “Milsami” (Moldova) – "Styaua", (Rumıniya)
İlk oyun - 0:2
21:00. “Torpedo” (Gürcüstan) – "Ordabasi" (Qazaxıstan)
İlk oyun - 0:1
21:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) – “Breydablik” (İslandiya)
İlk oyun - 0:0
21:30. "Hapoel" Beer-Şeva (İsrail) – "Laçi" (Albaniya)
İlk oyun - 1:1
21:30. “Enqordani” (Andorra) – "Dinamo" (Gürcüstan)
İlk oyun - 0:6
21:30. “Progres” (Lüksemburq) – “Kork Siti” (İrlandiya)
İlk oyun - 2:0
22:00. “Norçepinq” (İsveç) – “Sent-Patriks” (İrlandiya)
İlk oyun - 2:0
22:00. “Hibernian” (Malta) – “Şaxtyor” (Belarus)
İlk oyun - 0:1
22:00. “Vidi” (Macarıstan) – "Zeta" (Monteneqro)
İlk oyun - 5:1
22:00. "B-36 Torshavn" (Farer adaları) – “Kruzaders” (Şimali İrlandiya)
İlk oyun - 0:2
22:00. "Kukesi" (Albaniya) – "Debretsen" (Macarıstan)
İlk oyun - 0:3
22:00. "Hayduk" (Xorvatiya) - “Qzira” (Malta)
İlk oyun - 2:0
22:00. "Mura" (Sloveniya) – "Makkabi" Hayfa (İsrail)
İlk oyun - 0:2
22:30. "Şkupi" (Şimali Makedoniya) – “Pünik” (Ermənistan)
İlk oyun - 3:3
22:45. "Buduçnost" (Monteneqro) – “Trans” (Estoniya)
İlk oyun - 2:0
22:30. “Vitebsk” (Belarus) – “Kuopio” (Finlandiya)
İlk oyun - 0:2
22:45. "Domjale" (Sloveniya) – "Baltsan" (Malta)
İlk oyun - 4:3
22:45. “Spartak” (Trnava, Slovakiya) – “Radnik” (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun - 0:2
22:45. “Reyncers” (Şotlandiya) - “Sent Josefs” (Cəbəllütariq)
İlk oyun - 4:0
22:45. "Radniçki" (Serbiya) – “Flora” (Estoniya)
İlk oyun - 0:2
22:45. "Kilmarnok" (Şotlandiya) – “Konnak” (Uels)
İlk oyun - 2:1
22:45. “Ballumena” (Şimali İrlandiya) – “Malmö” (İsveç)
İlk oyun - 0:7
23:00. “Reykyavik” (İslandiya) – “Molde” (Norveç)
İlk oyun - 1:7
23:00. "Legiya"(Polşa) – “Europa” (Cəbəllütariq)
İlk oyun - 0:0
23:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) – “Brann” (Norveç)
İlk oyun - 2:2
17 iyul
20:00. “Çixura” (Gürcüstan) – “Fola” (Lüksemburq) - 2:1
İlk oyun - 2:1
16 iyul
19:00. "Banants" (Ermənistan) – "Çukariçki" (Serbiya) - 0:5
İlk oyun - 0:3
21:00. “Klaksvik” (Farer adaları) – "Riterlai" (Litva) - 0:0
İlk oyun - 1:1
22:30. "Titoqrad" (Monteneqro) - MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - 0:0
İlk oyun - 0:4
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |