Əliyar Ağayev Lökbatana göndərildi
Azərbaycan I Divizionda XXI turun oyunları üçün hakim təyinatları açıqlanıb.
Sportfm.az turun təyinatlarını təqdim edir:
4 aprel (cümə axşamı)
“Kəpəz” – “Zirə-2”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Nahid Əliyev, Elmin Süleymanov, Cahangir Yusifzadə
Hakim-inspektor: Ramil Diniyev
AFFA nümayəndəsi: Asif Əliyev
Gəncə şəhər stadionu (pfl.az/canlı)
“Neftçi-2” – “Ağsu”
Hakimlər: Elçin Məsiyev, Elşad Abdullayev, Cəmil Quliyev, Rəvan Həmzəzadə
Hakim-inspektor: Anar Salmanov
AFFA nümayəndəsi: Eldəniz Musayev
“ASK Arena”
MOİK – “Qarabağ-2”
Hakimlər: Alik Yunusov, Səbuhi Əmrahov, Taleh Məmmədov, Kamal Umudlu
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
AFFA nümayəndəsi: Maşallah Əhmədov
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
5 aprel (cümə)
“Keşlə-2” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Etibar Həsənov, Vüqar Bayramov, Əli Cəbrayılov, Cahangir Yusifzadə
Hakim-inspektor: Babək Quliyev
AFFA nümayəndəsi: Elbrus Abbasov
“ASK Arena” (pfl.az/canlı)
“Sabah-2” – “Şüvəlan”
Hakimlər: Nail Nağıyev, Ruslan Quliyev, Elman Kərimov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: İmanxan Sultani
AFFA nümayəndəsi: Nihad Məmmədov
Binə qəsəbə stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – “Sumqayıt-2”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Zeynal Zeynalov, Zöhrab Abbasov, Nahid Xasıyev
Hakim-inspektor: Feyzulla Feyzullayev
AFFA nümayəndəsi: İlham Əliyev
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Zaqatala” – “Səbail-2”
Hakimlər: Vüqar Həsənli, Cavanşir Yusifov, Səbuhi Soltanov, Ziya Nəsirov
Hakim-inspektor: Ceyhun Haşımov
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Zaqatala şəhər stadionu
Qeyd: Turun bütün görüşləri 15:00-da başlayacaq.
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |