I Divizionda 16-cı turun təyinatları açıqlandı
Azərbaycan I Divizionda XVI turun bütün təyinatları müəyyənləşib.
Sportfm.az turun təyinatlarını təqdim edir:
21 fevral (cümə axşamı)
“Sumqayıt-2” – “Ağsu”
Hakimlər: Səbuhi Bayramov, Müslüm Əliyev, Səbuhi Soltanov, Nahid Xasıyev
Hakim-inspektor: Vüsal Əliyev
AFFA nümayəndəsi: Şaiq Həmidov
“Kapital Bank Arena”, (ehtiyat meydança)
“Zirə-2” – MOİK
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Eyyub İbrahimov, Teymur Teymurov, Namiq Bəkirov
Hakim-inspektor: Munis Abdullayev
AFFA nümayəndəsi: Məmmədəli Məmmədov
“AZAL Arena”
“Sabah-2” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Rauf Allahverdiyev, Yaşar Abbasov, Ruslan Quliyev, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Ramil Diniyev
AFFA nümayəndəsi: Eldəniz Musayev
Binə qəsəbə stadionu
22 fevral (cümə)
“Səbail-2” – “Keşlə-2”
Hakimlər: Nicat İsmayıllı, Cəmil Quliyev, Elman Kərimov, Elçin Məsiyev
Hakim-inspektor: Ceyhun Haşımov
AFFA nümayəndəsi: Əsgər Əmirəliyev
“Bayıl Arena”
“Şüvəlan” – “Qarabağ-2”
Hakimlər: Kamal Umudlu, Mübariz Haşımov, Səbuhi Əmrahov, Nahid Xasıyev
Hakim-inspektor: Anar Salmanov
AFFA nümayəndəsi: Erkin Hüseynov
“AZAL Arena”
“Turan Tovuz” – “Neftçi-2”
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Rahil Ramazanov, Taleh Məmmədov, Nail Nağıyev
Hakim-inspektor: Fazil Mürşüdov
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Tovuz şəhər stadionu
“Kəpəz” – “Zaqatala”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Nahid Əliyev, Zöhrab Abbasov, Vüqar Həsənli
Hakim-inspektor: Rövşən Əhmədov
AFFA nümayəndəsi: Ələddin Ələkbərov
Gəncə şəhər stadionu
Qeyd: Bütün görüşlər saat 15:00-da başlayacaq.
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |