FİFA referisi Şəmkirdə
Azərbaycan I divizionunda 17-ci turun təyinatları açıqlanıb.
Sportfm.az xəbər verir ki, oyunları aşağıda adları qeyd olunan hakimlər idarə edəcək.
22 fevral (çərşənbə)
"Energetik” – "Turan Tovuz”
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Eyyub İbrahimov, Mirzə Fərzəliyev, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Rasim Əhmədov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 15:00
"Göyəzən” – "Səbail”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Roman Vasilyev, İlkin Arzumanov, Teymur Fərhadov
Hakim-inspektor: Vasif Məmmədov
Qazax şəhər stadionu, 15:00
"Qaradağ Lökbatan” – "Ağsu”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Mübariz Haşımov, Elşad Abdullayev, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Rüfət Hüseynov
Lökbatan İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
23 fevral (cümə axşamı)
MOİK – "Şərurspor”
Hakimlər: Qorxmaz Eldarov, İsgəndər Əliyev, Knyaz Əmiraslanov, Ramiz Məhərrəmov
Hakim-inspektor: Azad Hüseynov
"Bayıl Arena”, 14:00
"Mil-Muğan” – "Şahdağ”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Cavanşir Yusifov, Vüsal Qənbərov, Bəxtiyar Gözəlov
Hakim-inspektor: Namiq Qasımov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 15:00
"Bakılı” – "Rəvan”
Hakimlər: Alik Yunusov, Elnur Ağayev, Aleksandr Musatkin, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Sabir Mütəllimov
"İnter Arena”, 4-cü meydança, 13:00
"Şəmkir” – "Zaqatala”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Rza Məmmədov, Vüqar Bayramov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
Xəbər lenti
Oruc tutdu, millisindən qovuldu 28.03.2024, 22:31
AMADA-nın əməkdaşı WADA-nın vebinarında iştirak etdi 28.03.2024, 21:54
Boksçularımız Bakıdakı beynəlxalq turniri 21 medalla başa vurdu 28.03.2024, 21:50
“Sabah” – “Zirə” oyununun biletləri satışda 28.03.2024, 20:30
Yığmamızın üzvü İndoneziya klubunda 28.03.2024, 19:19
İlk gündə 3 oyun - I Liqa 28.03.2024, 18:30
“Sabah” – “Zirə” matçının təyinatları bilindi - Misli Premyer Liqası 28.03.2024, 18:24
Alveşin ölkədən çıxışı qadağan edildi 28.03.2024, 17:01
Xviça ilə yeni müqavilə imzalanır 28.03.2024, 16:58
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |