"Arsenal" " Molde"yə, "Tottenhem" "Lüdoqorets"ə qarşı - Avropa Liqası
Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində 4-cü turun oyunları keçiriləcək.
Sportfm.az xəbər verir ki, turnirdəki yeganə təmsilçimiz "Qarabağ" Türkiyədə "Sivasspor"la üz-üzə gələcək. İ qrupunun digər matçında
Avropa Liqası, 4-cü tur
A qrupu
21:55. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - “Yanq Boyz” (İsveçrə)
00:00. ÇFR (Rumıniya) - “Roma” (İtaliya)
1 |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
1 |
7 |
|
2 |
Yanq Boyz |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
3 |
4 |
3 |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
6 |
4 |
|
4 |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
5 |
1 |
B qrupu
21:55. “Molde” (Norveç) - “Arsenal” (İngiltərə)
00:00. “Dandolk” (İrlandiya) - “Rapid” (Vyana, Avstriya)
1 |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
2 |
9 |
|
2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
5 |
6 |
|
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
3 |
|
4 |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
9 |
0 |
C qrupu
00:00. “Nitsa” (Fransa) - “Slaviya” (Praqa, Çexiya)
00:00. “Bayer” (Almaniya) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)
1 |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
5 |
6 |
|
2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
10 |
5 |
6 |
|
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
9 |
3 |
|
4 |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
3 |
D qrupu
00:00. “Reyncers” (Şotlandiya) - “Benfika” (Portuqaliya)
00:00. “Standard” (Belçika) - “Lex” (Polşa)
1 |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
7 |
|
2 |
3 |
2 |
1 |
0 |
10 |
5 |
7 |
|
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
3 |
|
4 |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
8 |
0 |
E qrupu
00:00. PSV (Niderland) - PAOK (Yunanıstan)
00:00. “Qranada” (İspaniya) - “Omoniya” (Kipr)
1 |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
1 |
7 |
|
2 |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
2 |
5 |
|
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
7 |
3 |
|
4 |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
5 |
1 |
F qrupu
00:00. AZ (Niderland) - “Real Sosyedad” (İspaniya)
00:00. “Napoli” (İtaliya) - “Riyeka” (Xorvatiya)
1 |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
2 |
6 |
|
2 |
AZ Alkmaar |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
2 |
6 |
3 |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
6 |
|
4 |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
7 |
0 |
G qrupu
21:55. “Braqa” (Portuqaliya) - “Lester” (İngiltərə)
21:55. AEK (Yunanıstan) - “Zarya” (Ukrayna)
1 |
Lester Siti |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
1 |
9 |
2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
5 |
6 |
|
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
3 |
|
4 |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
9 |
0 |
H qrupu
21:55. “Sparta” (Praqa, Çexiya) - “Seltik” (Şotlandiya)
21:55. “Lill” (Fransa) - “Milan” (İtaliya)
1 |
3 |
2 |
1 |
0 |
9 |
3 |
7 |
|
2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
6 |
|
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
8 |
3 |
|
4 |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
9 |
1 |
I qrupu
21:55. “Qarabağ” (Azərbaycan) - “Sivasspor” (Türkiyə)
21:55. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Vilyarreal” (İspaniya)
1 |
3 |
3 |
0 |
0 |
12 |
4 |
9 |
|
2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
5 |
6 |
|
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
6 |
7 |
3 |
|
4 |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
0 |
J qrupu
21:55. LASK (Avstriya) - “Antverpen” (Belçika)
00:00. “Tottenhem” (İngiltərə) - “Lüdoqorets” (Bolqarıstan)
1 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
2 |
6 |
|
2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
2 |
6 |
|
3 |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
6 |
6 |
|
4 |
3 |
0 |
0 |
3 |
5 |
9 |
0 |
K qrupu
21:55. “Volfsberq" (Avstriya) - “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya)
21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) - “Feyenoord” (Niderland)
1 |
3 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
5 |
|
2 |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
3 |
4 |
|
3 |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
4 |
|
4 |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
4 |
2 |
L qrupu
21:55. “Gent” (Belçika) - “Srvena Zvezda” (Serbiya)
21:55. “Slovan” (Liberec, Çexiya) - “Hoffenhaym” (Almaniya)
1 |
3 |
3 |
0 |
0 |
11 |
1 |
9 |
|
2 |
Srvena Zvezda |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
4 |
6 |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
10 |
3 |
|
4 |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
7 |
0 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |