Rəqibin heyəti açıqlandı
Sportfm.az xəbər verir ki, AVRO-2020-nin seçmə mərhələsində iyunun 11-də, saat 20:00-da, “Bakcell Arena”da Azərbaycan millisi ilə qarşılaşacaq Slovakiya yığmasının heyəti açıqlanıb:
Qapıçılar: Martin Dubravka (“Nyukasl” İngiltərə), Matuş Kozaçik (Viktoriya Plzen, Çexiya), Marek Rodak (Roterham Yunayted, İngiltərə), Dominik Greif (Slovan Bratislava, Slovakiya)
Müdafiəçilər: Peter Pekarik (Herta, Almaniya), Lubomir Şatka (DAK 1904, Slovkiya), Milan Şkriniar (İnter, İtaliya), Denis Vavro (Kopenhagen, Danimarka), Lukaş Ştetina (Sparta Praqa, Çexiya), Branislav Ninaj (Fortuna Sittard, Hollandiya), David Hancko (Fiorentina, İtaliya), Robert Mazan (FC Benatky, Çexiya)
Yarımmüdafiəçilər: Stanislav Lobotka (Selta Viqo, İspaniya), Patrik Hroşovsky (Viktoriya Plzen, Çexiya), Jan Greguş (Minnesota Yunayted, ABŞ), Juraj Kucka (Parma, İtaliya), Matuş Bero (Vitesse, Hollandiya), Marek Hamşik (Talien İfang, Çin), Laszlo Benes (Holstein Kiel, Almaniya), Ondrej Duda (Herta, Almaniya), Martin Xrien (Santa Klara, Portuqaliya), Albert Rusnak (Real Salt Lake, ABŞ), Robert Mak (Zenit, Rusiya), Yaroslav Mihalik (Jilina, Slovakiya), Miroslav Stoch (Slaviya, Çexiya), Lukaş Haraslin (Lex, Polşa)
Hücumçular: Pavol Şafranko (Dundee Yunayted, Şotlandiya), Samuel Mraz (Krotone, İtaliya), Robert Bojenik (Jilina, Slovakiya)
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
DİGƏR XƏBƏRLƏR
Xəbər lenti
Hemiltonu əvəzləyə biləcək namizədlər 28.03.2024, 13:21
Millimizin Avropa çempionatındakı potensial rəqibləri 28.03.2024, 13:17
Azərbaycan millisi “Qalatasaray”ı uddu - Yoxlama görüşü 28.03.2024, 12:38
"Neftçi"nin legioneri sağaldı 28.03.2024, 12:35
Orxan Məmmədov federasiya rəsmiləri ilə görüşdü 28.03.2024, 12:00
Çempion böyükhesablı qələbə qazandı - Azərbaycan çempionatı 28.03.2024, 11:06
"Sabah" kubokda mübarizəni dayandırdı 28.03.2024, 10:01
Türkiyəyə 9 idmançı ilə yollanırıq - Böyük Dəbilqə 28.03.2024, 09:50
"Kəpəz" Bakıdakı "Qarabağ"la oyununa bilet satılır 28.03.2024, 09:30
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |