Əliyar Ağayev I Divizionun matçında
Azərbaycan I Divizionda XXV turun oyunları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb.
Sportfm.az xəbər verir ki, FIFA referisi Əliyar Ağayev autsayderlərin - "Kəpəz"lə "Ağsu"nun qarşılaşmasında ədalət sahibi olacaq.
4 may (şənbə)
“Turan Tovuz” – “Səbail-2”
Hakimlər: Rauf Allahverdiyev, Teymur Teymurov, Elmin Süleymanov, Zeynal Zeynalov
Hakim-inspektor: Kərim Ağayev
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Tovuz şəhər stadionu
“Keşlə-2”– “Şüvəlan”
Hakimlər: Elçin Məsiyev, Müslüm Əliyev, Zöhrab Abbasov, Vüqar Həsənli
Hakim-inspektor: Vüsal Əliyev
AFFA nümayəndəsi: Eldəniz Musayev
“ASK Arena”
“Zirə-2” - “Sumqayıt-2”
Hakimlər: Kamal Umudlu, Elxan Əsgərzadə, Ruslan Quliyev, İnqilab Məmmədov
Hakim-inspektor: Ramil Diniyev
AFFA nümayəndəsi: Şaiq Həmidov
“AZAL Arena”
“Kəpəz” – “Ağsu”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Akif Əmirəli, Cavanşir Yusifov, Xəlil Xəlilov
Hakim-inspektor: Əmrah İbrahimov
AFFA nümayəndəsi: Asif Əliyev
Gəncə şəhər stadionu
“Sabah-2” – “Qarabağ-2”
Hakimlər: Fərid Hacıyev, Mübariz Haşımov, Pərvin Talıbov, Səbuhi Bayramov
Hakim-inspektor: Feyzulla Feyzullayev
AFFA nümayəndəsi: Məmmədəli Məmmədov
Binə qəsəbə stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – MOİK
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Vüqar Bayramov, Səbuhi Soltanov, Rövşən Rəcəbov
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədyev
AFFA nümayəndəsi: Seymur Səlimli
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu (“CBC Sport”/ canlı)
“Zaqatala” – “Neftçi-2”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Səbuhi Əmrahov, Taleh Məmmədov, Qəzənfər Məmmədov
Hakim-inspektor: Rövşən Əhmədov
AFFA nümayəndəsi: Erkin Hüseynov
Zaqatala şəhər stadionu
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |