Naxçıvanda keçirilən oyunların nəticələri məlum oldu
Sportfm.az xəbər verir ki, Naxçıvan Muxtar Respublikasında AFFA-nın aşağı yaş qruplarına aid komandalar üçün təşkil etdiyi turnirlərin oyunları keçirilib.
Nəticələri diqqətinizə çatdırırıq:
1 aprel
U-11 Liqa
Kəngərli – Babək 3:0
U-12 Liqa
(UGİM) Naxçıvan – Sədərək 4:1
Coca-Cola U-13 Liqa
Culfa – Şahbuz 0:10
U-14 Liqa
Şərur – Ordubad 1:1 (pen. 5:4)
2 aprel
U-10 Liqa
¼ final
Araz (Naxçıvan) – Kəngərli 8:0
(UGİM) Naxçıvan – Babək 1:5
Şərur – Culfa 6:0
Ordubad – Şahbuz 3:8
Coca-Cola U-13 Liqa
¼ final
Şahbuz – (UGİM) Naxçıvan 4:5
Sədərək - Şərur 1:5
Araz (Naxçıvan) – Kəngərli 2:1
Ordubad – Babək 5:2
U-11 Liqa
¼ final
(UGİM) Naxçıvan – Culfa 0:6
Sədərək – Ordubad 1:8
Kəngərli – Şahbuz 3:2
Şərur – Araz (Naxçıvan) 5:3
3 aprel
U-14 Liqa
¼ final
(UGİM) Naxçıvan – Kəngərli 4:0
Şərur – Sədərək 6:0
Araz (Naxçıvan) – Şahbuz 4:0
Babək – Culfa 0:4
Coca-Cola Məktəbli Kuboku
¼ final
(UGİM) Naxçıvan – Sədərək 4:7
Ordubad – Culfa 6:2
Şərur – Kəngərli 3:2
Babək – Şahbuz 2:8
4 aprel
U-12 Liqa
¼ final
Şərur – Kəngərli 1:5
Babək – Şahbuz 1:7
Ordubad – Araz (Naxçıvan) 2:2 (pen. 5:4)
(UGİM) Naxçıvan – Culfa 9:0
Coca-Cola U-13 Liqa
½ final
Şərur- (UGİM) Naxçıvan 3:6
Araz (Naxçıvan) – Ordubad 3:2
Coca-Cola Məktəbli Kuboku
½ final
Sədərək – Ordubad 6:0
Şərur – Şahbuz 6:1
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
DİGƏR XƏBƏRLƏR
Xəbər lenti
Oruc tutdu, millisindən qovuldu 28.03.2024, 22:31
AMADA-nın əməkdaşı WADA-nın vebinarında iştirak etdi 28.03.2024, 21:54
Boksçularımız Bakıdakı beynəlxalq turniri 21 medalla başa vurdu 28.03.2024, 21:50
“Sabah” – “Zirə” oyununun biletləri satışda 28.03.2024, 20:30
Yığmamızın üzvü İndoneziya klubunda 28.03.2024, 19:19
İlk gündə 3 oyun - I Liqa 28.03.2024, 18:30
“Sabah” – “Zirə” matçının təyinatları bilindi - Misli Premyer Liqası 28.03.2024, 18:24
Alveşin ölkədən çıxışı qadağan edildi 28.03.2024, 17:01
Xviça ilə yeni müqavilə imzalanır 28.03.2024, 16:58
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |