Almaniyadan qələbə, İngiltərə Sloveniya ilə bacarmadı
DÇ-2018-in seçmə qrup mərhələsində III tura yekun vurulub. Sportfm.az saytının məlumatına görə, daha 3 qrupda oyunlar baş tutub. Gecənin oyunlarında aşağıdakı nəticələr qeydə alınıb.
DÇ-2018-in seçmə mərhələsi
UEFA zonası
C qrupu
Çexiya – Azərbaycan - 0:0
Almaniya – Şimali İrlandiya - 2:0
Qollar: Draksler, 13, Xedira, 17
Norveç – San-Marino - 4:1
Qollar: Simonçini, 12 (öz qapısına), Diomande, 77, Samuelsen, 82, Kinq, 83 - Stefanelli, 54
E qrupu
Qazaxıstan - Rumıniya - 0:0
Danimarka - Monteneqro - 0:1
Qol: Beqiray, 32
Polşa – Ermənistan - 2:1
Qollar: Mikoyan, 48 (öz qapısına), Levandovski, 90+5 - Haroyan, 51
F qrupu
Litva - Malta - 2:0
Qollar: Çerniç, 76, Novikovas, 84
Slovakiya - Şotlandiya - 3:0
Qollar: Mak, 18, 56, Nemet, 68
Sloveniya – İngiltərə - 0:0
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
DİGƏR XƏBƏRLƏR
Xəbər lenti
Oruc tutdu, millisindən qovuldu 28.03.2024, 22:31
AMADA-nın əməkdaşı WADA-nın vebinarında iştirak etdi 28.03.2024, 21:54
Boksçularımız Bakıdakı beynəlxalq turniri 21 medalla başa vurdu 28.03.2024, 21:50
“Sabah” – “Zirə” oyununun biletləri satışda 28.03.2024, 20:30
Yığmamızın üzvü İndoneziya klubunda 28.03.2024, 19:19
İlk gündə 3 oyun - I Liqa 28.03.2024, 18:30
“Sabah” – “Zirə” matçının təyinatları bilindi - Misli Premyer Liqası 28.03.2024, 18:24
Alveşin ölkədən çıxışı qadağan edildi 28.03.2024, 17:01
Xviça ilə yeni müqavilə imzalanır 28.03.2024, 16:58
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |