1/16 finalın ilk oyunlarına hakim təyinatları - SİYAHI
Futzal üzrə Azərbaycan kubokunda 1/16 final mərhələsinin ilk oyunlarına təyinatlar açıqlanıb.
Sportfm.az sizi Bakı İdman Sarayında keçiriləcək bütün oyunlara təyinatlarla tanış edir:
Azərbaycan kuboku, 1/16 finalın ilk oyunları
6 fevral
18:30. Star karqo – Star karqo-2
Hakimlər: Rahin Heybətov, Fuad Həsənov, Mahir Məmmədov
19:30. Yasamal İSK-2 – Yurd MFK
Hakimlər: Rahin Heybətov, Mahir Məmmədov, Fuad Həsənov
20:30. Red Line – Borçalı
Hakimlər: Kənan Məlikov, Ziya Nəsirov, Etibar Həsənov
21:30. Araz – Baker Huges
Hakimlər: Mehman Mahmudov, Etibar Həsənov, Elmir Quluzadə
22:30. Marafon – Altay
Hakimlər: Mehman Mahmudov, Etibar Həsənov, Şakir Quliyev
7 fevral
18:30. Premier Quba – Bibi-Heybət
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Nahid Xasıyev, Knyaz Əmiraslanov
19:30. Bakur Fire – Advokat
Hakimlər: Anar Fərəcov, Knyaz Əmiraslanov, Nahid Xasıyev
20:30. Neftçi – Gənclik İK
Hakimlər: Anar Fərəcov, Vüsal Balaşov, Nahid Xasıyev
21:30. Record club – Hövsan
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Elvin Ağayev, Elmir Quluzadə
22:30. Baku Fans – Zəngilan
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Elmir Quluzadə, Elvin Ağayev
8 fevral
16:00. Forza Neftçi – Badamlı
Hakimlər: Hikmət Qafarlı, Nail Nağıyev, Fuad Həsənov
17:00. Bakı TFK – Nəqşicahan
Hakimlər: Hikmət Qafarlı, Nail Nağıyev, Fuad Həsənov
18:00. EKOL – NTD
Hakimlər: Əli Cəbrayılov, Ceyhun Hüseynov, Knyaz Əmiraslanov
19:00. Yasamal İSK – Atletiko Baku
Hakimlər: Əli Cəbrayılov, Ceyhun Hüseynov, Xəlil Xəlilov
20:00. Standard – Dalğa
Hakimlər: Ramil Namazov, Xəlil Xəlilov, Şakir Quliyev
21:00. Xızı Futzal – Baker Tilly
Hakimlər: Ramil Namazov, Kənan Məlikov, Xəlil Xəlilov
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |