Ağayev Birinci Liqanın matçına təyinat aldı
Futzal üzrə Birinci Liqada XIX turun oyunlarına təyinatlar açıqlanıb. Sportfm.az xəbər verir ki, qarşılaşmalar Olimpik Starda keçiriləcək:
22 fevral
Saat 18:00 ADBTİA – Füzuli
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Elvin Ağayev, Elmir Quluzadə
Saat 19:00 Yasamal MFK B – Ulduz
Hakimlər: Elvin Ağayev, Ramiz Məhərrəmov, İsgəndər Əliyev
Saat 20:00 Zəngilan – Baku Fans
Hakimlər: Kənan Məlikov, Hikmət Qafarlı, İsgəndər Əliyev
Saat 21:00 Çinar Cəbrayıl – Sabunçu
Hakimlər: Hikmət Qafarlı, Kənan Məlikov, Anar Fərəcov
23 fevral
Saat 18:00 AZMİU – U-19
Hakimlər: Rahin Heybətov, Azad Hüseynov, Vüsal Balaşov
Saat 19:00 Green Log – Baku Fire
Hakimlər: Azad Hüseynov, Rahin Heybətov, Vüsal Balaşov
Saat 20:00 Standard – Abşeron
Hakimlər: Elmir Quluzadə, Elman Musayev, Rahin Heybətov
Saat 21:00 Metropoliten - Sovetski
Hakimlər: Elman Musayev, Elmir Quluzadə, Azad Hüseynov
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
Xəbər lenti
“Qarabağ” “Azərsun Arena”ya qayıtmayacaq - Mövsümün sonunadək 29.03.2024, 17:15
Bakıda lisenziya yarışında 33 ölkə iştirak edəcək 29.03.2024, 17:12
"Qəbələ" - "Neftçi" - START HEYƏTLƏR 29.03.2024, 16:00
“Bahar Kuboku 2024” başa çatdı 29.03.2024, 15:56
Uilli Kirk qalmaqallı şəkildə istefaya göndərildi 29.03.2024, 15:29
İki turun təqvimi açıqlandı - Misli Premyer Liqası 29.03.2024, 14:52
Yarımfinal oyunlarının saatı bilindi - Azərbaycan Kuboku 29.03.2024, 14:47
Cüdoçularımız ilk gündə uğursuz çıxış etdi - Böyük Dəbilqə 29.03.2024, 13:46
Rusiyalı Olimpiya çempionu dələduzluqda ittiham olunur 29.03.2024, 13:28
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |