Elit raundun püşkü atıldı
Futzal üzrə UEFA kubokunun elit raundunun püşkatma mərasimi keçirilib. Sportfm.az-ın UEFA-nın rəsmi saytına istinadən xəbər verir ki, İsveçrənin Nyon şəhərində keçirilən tədbirdə 16 komanda 4 qrupa bölünüb. Turnirdə ölkəmizi təmsil edən "Araz”ın da rəqibləri bəlli olub. "B" qrupunda yer alan Azərbaycan çempionu Rusiyanın "Yuqra”, Almaniyanın "Hamburq” və Xorvatiyanın "Nasional" klubları ilə mübarizə aparacaq.
Qeyd edək ki, elit raundun oyunları noyabrın 22-si və 27-də keçiriləcək.
"A" qrupu
"Kayrat” (Qazaxıstan)
"Nikars” (Latviya)
"Real Rieti” (İtaliya)
"Feniks” (Kosovo)
"B" qrupu
"Yuqra” (Rusiya)
"Araz” (Azərbaycan)
"Hamburq” (Almaniya)
"Nasional” (Xorvatiya)
"C" qrupu
"İnter” (İspaniya)
"Ekonomaç” (Serbiya)
"Xrudim” (Çexiya)
"Maribor” (Sloveniya)
"D" qrupu
"Dinamo” (Rusiya)
"Sportinq” (Portuqaliya)
"Dyer ETO” (Macarıstan)
"Tarqu Mureş” (Rumıniya)
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
DİGƏR XƏBƏRLƏR
Xəbər lenti
Azərbaycan millisi “Qalatasaray”ı uddu - Yoxlama görüşü 28.03.2024, 12:38
"Neftçi"nin legioneri sağaldı 28.03.2024, 12:35
Orxan Məmmədov federasiya rəsmiləri ilə görüşdü 28.03.2024, 12:00
Çempion böyükhesablı qələbə qazandı - Azərbaycan çempionatı 28.03.2024, 11:06
"Sabah" kubokda mübarizəni dayandırdı 28.03.2024, 10:01
Türkiyəyə 9 idmançı ilə yollanırıq - Böyük Dəbilqə 28.03.2024, 09:50
"Kəpəz" Bakıdakı "Qarabağ"la oyununa bilet satılır 28.03.2024, 09:30
"Borussiya" Vetyenlə peşəkar müqavilə imzaladı 27.03.2024, 23:22
Rusiyanın idmançıları olimpiadadan imtina etdi 27.03.2024, 21:07
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |