“Şimal bölgəsi” yarışında ilk günün nəticələri
Qəbələdə "Şimal bölgəsi” yarışı keçirilir. Sportfm.az-ın məlumatına görə, turnirin ilk günündə 2003-2005-ci il tәvәllüdlü yeniyetmә cüdoçular arasında bütün qaliblər müəyyənləşib.
Oğlanlar
30 kq
1. İsmayılov Nail – Qəbələ
2. Qulməmmədov Rəhman – Şamaxı
3. Umarov Daşdəmir – Oğuz
3. Əliyev Səyyad – Qobustan
34 kq
1. Əhmədov Azər - Qobustan
2. Mirzəyev Babarəhim – Qəbələ
3. Babayev Elcan – Qəbələ
3. Mirzəyev Sübhan – Qəbələ
38 kq
1. İsyaev İbrahim – Qəbələ
2. Mürşüdov Elmir – Qəbələ
3. Mirzəyev Samir – Qəbələ
3. Əliverdiyev Novruz – Qəbələ
42 kq
1. Babayev Xəlil - İsmayıllı
2. Babayev Tural – Qəbələ
3. Abduləzizov Nicat - İsmayıllı
3. Məmmədli Namiq – İsmayıllı
46 kq
1. Məmmədzadə Qismət – Qəbələ
2. Xasməmmədli Pənah – Qəbələ
3. Nəbiyev İsmayıl - Oğuz
3. Xankişiyev İlham – Qobustan
50 kq
1. Məmmədov Səbuhi – Şamaxı
2. Hacıyev Nicat - Ağsu
3. Əhmədov Elxan - İsmayıllı
3. Yaqubov Niyyət – Qobustan
55 kq
1. Səyyadov Təbrik - Oğuz
2. Hacıyev Nicat – Qəbələ
3. Hacıyev Murad – Qəbələ
3. Dəmirov Kənan – Şamaxı
60 kq
1. Dosiyev Onur – Qəbələ
66 kq
1. Qədirli Mirzə - Şamaxı
+66 kq
1. Sadıqov Əli – İsmayıllı
2. Atayev Hüseyn – Ağsu
Qızlar
28 kq
1. Qarayeva Aişə - Oğuz
32 kq
1. Səmədli Səlmi - İsmayıllı
40 kq
1. Bəşirova Gülşən - Qəbələ
Biz İzləyin
REKLAM
Paylaşın
DİGƏR XƏBƏRLƏR
Xəbər lenti
Günün canlı yayımlanacaq qarşılaşmaları - TV AFİŞA 29.03.2024, 12:14
“Sumqayıt” - “Araz-Naxçıvan” matçının hakimləri açıqlandı - Misli Premyer Liqası 29.03.2024, 11:47
"Qəbələ" "Neftçi" ilə oyuna itkilərlə çıxacaq 29.03.2024, 10:37
Xviçaya yeni müqavilə təklif edirlər 29.03.2024, 09:57
Lunyov Bakıda hər ay nə qədər pul xərcləyir? 29.03.2024, 09:47
Oruc tutdu, millisindən qovuldu 28.03.2024, 22:31
AMADA-nın əməkdaşı WADA-nın vebinarında iştirak etdi 28.03.2024, 21:54
Boksçularımız Bakıdakı beynəlxalq turniri 21 medalla başa vurdu 28.03.2024, 21:50
“Sabah” – “Zirə” oyununun biletləri satışda 28.03.2024, 20:30
Misli Premyer Liqası
№ | Komanda | o | x |
1 | Qarabağ | 34 | 87 |
2 | Sabah | 33 | 77 |
3 | Neftçi | 34 | 62 |
4 | Qəbələ | 34 | 48 |
5 | Zirə | 34 | 46 |
6 | Turan | 34 | 38 |
7 | Kəpəz | 34 | 30 |
8 | Sumqayıt | 33 | 28 |
9 | Səbail | 34 | 25 |
10 | Şamaxı | 34 | 24 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz-Naxçıvan | 13 | 37 |
2 | EKOL | 13 | 30 |
3 | Neftçi İK | 13 | 25 |
4 | Baku Fire | 13 | 22 |
5 | Record club.az | 13 | 12 |
6 | Alyans | 13 | 12 |
7 | U-19 | 13 | 9 |
8 | Xilə | 13 | 6 |
№ | Komanda | o | x |
1 | Araz Naxçıvan | 5 | 15 |
2 | MOİK | 5 | 11 |
3 | Turan Tovuz-2 | 4 | 9 |
4 | Qəbələ-2 | 5 | 9 |
5 | Neftçi-2 | 4 | 9 |
6 | Qarabağ-2 | 5 | 7 |
7 | Zirə-2 | 4 | 7 |
8 | Şamaxı-2 | 5 | 7 |
9 | Qaradağ Lökbatan | 5 | 6 |
10 | Mingəçevir | 5 | 6 |
11 | Səbail-2 | 4 | 6 |
12 | Zaqatala | 5 | 6 |
13 | Sumqayıt-2 | 4 | 3 |